O nas

Mind Psychology

Nasza poradnia to ośrodek specjalizujący się w świadczeniu usług psychologicznych, psychoterapeutycznych i dietetycznych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych psychologów z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy efektywne psychoterapie w Warszawie, posługując się indywidualnie dobranymi metodami w zależności od potrzeb indywidualnych pacjentów.

Zapraszamy na terapię osoby dorosłe. Prowadzimy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną jak i również diagnozy. Wspólnie postaramy się się znaleźć i zrozumieć źródło waszego problemu. Stworzyliśmy miejsce w którym zadbamy o atmosferę bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku. Zapisz się na konsultację czy terapię indywidualną lub dla par. Nasze usługi są stacjonarnie na Ursynowie.

Zakres porad: psychoterapia, psychologia kliniczna, terapia krótkoterminowa, terapia behawioralna, psychosomatyka, psychoterapia traumy, psychologia kryzysu, psychoterapia par.

Zajmujemy się kryzysem życiowym, kryzysem emocjonalnym, kryzysem w związku, kryzysem, niskim poczuciem wartości, fobią społeczną, zaburzeniami nastroju , zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, borderline, nerwicą natręctw, nerwicą lekową, nerwicą schizofrenią, zaburzeniami w koncentracji, zespołem stresu pourazowego, zaburzeniami seksualnymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami w relacjach międzyludzkich, zaburzeniami snu, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, depresją, stresem, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami emocjonalnymi, chorobą afektywną dwubiegunową.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).